19 March

Yurtiçi Ekspress Taşıma

Öz İstanbul Nakliye 18 adet özmalı olan son model araçları ve konusunda eğitimli personeli ile Yurtiçi taşımacılığı yapmaktadır. Bu hizmeti müşterilerine sağlarken, almış olduğu sorumluluğu çok büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

Yalın bir model olan kara taşımacılığı, ürünlerin Yurtiçiyla Öz İstanbul Nakliye aktarma merkezlerine taşınması, buradan da yine Yurtiçiyla hedeflenen noktalara ulaştırılması esasına dayanmaktadır. Bu taşımacılık modeli ile ithalat – ihracat sürecinde de ürünlerin Yurtiçiyla aktarma merkezlerine toplanması ve konsolide edilerek yine Yurtiçiyla istenilen noktalara teslim edilmesine olanak sağlanır

Öz İstanbul Nakliye ; ilaçtan tekstile, yanıcı ve zehirleyici kimyasallardan gıda maddelerine, soğuk zincir ürünlerine, ağır sanayi ürünlerinden yüksek teknolojili elektronik malzemelere kadar farklı ürün tiplerinin taşınması konusunda müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek güçlü bir altyapıya sahiptir. Öz İstanbul Nakliye transit sürelere göre Standart, Ekspres, Süper Ekspres ve Speedy olmak üzere farklı servis tipleri sunmaktadır.

Parsiyel Taşıma

Küçük miktarlı ürünlerden büyük yükleme partileri oluşturularak ölçek tasarrufu sağlanan parsiyel araç taşımacılığı; çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnektir. Geniş hizmet ağı sayesinde, önceden belirlenmiş zaman aralıklarına uygun teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Öz İstanbul Nakliye , askılı, kapalı kasa, frigo, çift katlı treylerler; tenteli, kapalı kasa, frigo konteynerler ile farklı ekipman türlerini kullanarak esneklik yaratabilmektedir..